Sunday, January 26, 2014

Blair Waldorf
Bazılarınız bu ismi yeni duymuş olabilir; fakat o, Gossip Girl dizisinde kendine güveniyle ve mükemmeliyetçiliğiyle tanınan Leighton Meester'ın ta kendisi! Gerek ders notları, gerek kıyafetleri, gerek düzenlediği partiler, herşeyinin kusursuz olmasına özen gösterir. Okulda ve partilerde diğerlerinin lideri konumunda olduğundan lakabı "Queen B"'dir. 
--------------------------------
Some of you may have recently heard that name, but she is Leighton Meester, who is known as with her self-confidence and perfectionism at Gossip Girl! Requirement lecture notes, clothes, the parties must arrange everything to be perfect care. She is the leader of others everywhere school or even parties and they called her "Queen B".


Leighton Meester duru güzelliğiyle canlandırdığı karakterin özelliklerini çok iyi yansıtmayı ve bize kendini benimsetmeyi çok iyi başarıyor! Onun dizideki meşhur yönlerinden biri de elbetteki taktığı saç bantları. Ne giyse kendine yakıştırmayı başarabilince saç bantları sadece havasına hava katmasına neden olan etkenlerden biri haline geliyor böylelikle. 
--------------------------
Leighton Meester, the beauty of her character's characteristics reflect very good to us and knows how to get herself adopted! One of the aspects of his famous course in the series wore headbands.


Genellikle taç veya saç bandı takmayı pek tercih etmem; fakat geçenlerde, önceden Accessorize'dan almış olduğum bu taç elime geçti ve takar takmaz tabii ki de aklıma ilk olarak Blair Waldorf geldi! Bu yazıyı yazmamın ve dolayısıyla şuan sizin bunu okuyor olmanızın öncelikli sebebi bu. Bundan yola çıkarak onun dizideki ve normal hayattaki stilini bir de sizin incelemenizi istedim. Yorumlamak size kalmış. Bana göre giydiği her kıyafeti taşıyabilen nadir kişilenden olan Leighton Meester'ın stiline gelin bir de birlikte göz atalım...
--------------------------
Typically the crown or hair band so I would not choose to wear, but recently, I have already received from Accessorize get my hands on this crown, and after plugging the Blair Waldorf of course also came to my mind first! And hence my writing this article is now your primary reason you are reading this, this. With this in mind and in his normal life style, a number of you also wanted your views. Is up to you to interpret. To me, every outfit worn by Leighton Meester who can carry on the style of rare-handed from a point let's look together...


Her türlü zerafetini ortaya koyan Leighton Meester'a bana göre en çok natural dalgalı saç yakışıyor. 
------------------------------
Leighton Meester shows her elegance in every way, but I think natural wavy hair suits her most.


İstediğinde parti kızı, istediğinde hanım hanımcık, istediğinde de seksi olabilmeyi becerebilen Leighton bence büyük bir başarı sergiliyor. Tabiri caizse çuval giyse bile yakışır.
----------------------------
Leighton can be everything when she want; party girl, ladylike or sexy. Even if she wear a bag so to speak befitting her.
No comments:

Post a Comment