Monday, December 30, 2013

Yeni Yıla Geri Sayım Yaparken ☃❆Evlerin, caddelerin, sokakların süslendiği ve ışıl ışıl parladığı bu günler yılbaşı heyecanını giderek arttırmakta. Sizde mutlaka yılbaşı ağacınızı süslemiş, hatta altındaki hediyeleri açacağınız zamanı iple çekmektesinizdir. Bunun yanı sıra evde yeni yıl rüzgarları estiriyor olabilir misiniz?


Ben odamda ufak dokunuşlar yapıp çoğu şeyi kırmızıya çevirdim bile!

Yeni yıla girmeye sadece 1 gün mü kaldı ne? Eğer hala sevdiklerinize hediye alamadıysanız veya zamanınız olmadıysa, yarın size en yakın alışveriş merkezine ve mağazaya uğramanızın tam zamanı! Ev eşyaları ve dekorasyon ürünlerinden hoşlanacak biri için Boyner Evde'de mükemmel şeyler bulabileceğiniz gibi kıyafet için de H&M'deki indirimden faydalanabilirsiniz. 


Ben arkadaşlarıma aldığım hediyelerin paketlerini böyle süsledim. Paşabahçe'de bulabileceğiniz hediye paketi şeklindeki ağaç süsünü ben farklı bir amaç için kullandım ve isim etiketlerini mandalladıktan sonra paketlememi tamamlamış oldum. Sizde Nezih gibi kırtasiyelerde bulabileceğiniz değişik poşetleri zevkinize göre süsleyebilir hediyeleri daha heyecanlı enerjik hale sokabilirsiniz. 


Kurabiye kursundan sonra bir şeyler kaptım tabii :) Evdeki ilk denemem yılbaşı temalı oldu ve fena olmadılar sanki. Tam el emeği göz nuru bir şeye dönüştü! 

Peki, yeni yıl akşamı ne giymeli? 

Siyah bir elbise, her zaman olduğu gibi bugünde de kurtarıcınız olabilir. Tabii ki doğru aksesuarlarla kombinlediğimiz sürece!


Benim önerim parıltılı elbiselerden yana. Özellikle dışarıda kutlayacaksanız ve bulunduğunuz ortamda fark edilmek istiyorsanız kesinlikle parıltıdan yana olmalısınız. 


Kırmızı da yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez rengi olmakla birlikte size ayrı bir hava da katabilir. Fakat bir tavsiyem var ki eğer kırmızı elbise giyecekseniz; kadife, dantel veya omuz detaylı elbiseler tercihiniz olsun. 


Aynı zamanda siyah + parıltı + kırmızı karışımıyla muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz!Bir de sofralar var...
Yeni yılda misafirler için extra özen gösterilen bu sofralar için size bir kaç örnek resim sunacağım. Maksat size ilham kaynağı sağlayabilmek!


Ben özellikle yukarıdaki dekorasyonu çok beğendim. Sizce de çok yaratıcı ve görsellik açısından çok tatlı bir fikir değil mi? 


Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun! Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerimizin dostluklarla silineceği, ümitlerimizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle...

Her zaman sevgiyle ve yeni yılda da takipte kalın...

No comments:

Post a Comment