Sunday, December 15, 2013

Mia Atölye'de Kurabiye Kursu ♡14 Aralık Cumartesi günü Mia Atölye'nin verdiği Kurabiye Kursu'nun kursiyerlerinden biri de bendim. 


Kurs süresince yukarıda da resmini gördüğünüz önceden belirlenmiş 9 model ile birlikte 1 tane de serbest model yaptık ve üzerlerini süsledik. 


Katılımcı sayısı 3 kişiyle sınırlı olduğundan ve kursu veren iki tatlı eğitmenden dolayı çok keyifli ve bol muhabbetli bir gün geçiriyorsunuz. 

İlk başta Melis Abla'nın eşliğinde kurabiyeyi pişirip şekil verdikten sonra İrem Abla'yla başlıyoruz süslemeye. 


Şeker hamurlarını da kendimizin renklendirdiği bu kursta kurabiye yapımında kullanılan malzemeleri tanıma, öğrenme, nereden temin edebileceğimiz konusunda bilgilenme gibi pek çok konu hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. 

mia atölye'de kurabiye kursu

İşte bunlar da benim kurs boyunca yaptığım önceden belirlenmiş 9 farklı modelli leziz kurabiyelerim. Malum yılbaşı yaklaşıyor, bende serbest model kurabiyemi noel baba şeklinde süsleyerek bu hale getirdim. Bence hiç de fena olmamışlar. Siz ne dersiniz?


Bu keyifli kursun sonunda serfikamı da aldım. 


Mia Atölye, kişiye özel tasarımlar üzerine çalışan, iki güleryüzlü ve samimi kardeşin açtığı sevimli mi sevimli bir yer. 


İşte Mia Atölye'nin yeni yıl vitrinini süsleyen güzellikler. 

---------------

Doğum günü, yıldönümü, düğün, nişan, söz, yılbaşı, bekarlığa veda ve daha bir çok tema üzerine kişiye özel çalışıyorlar. Ne istediğinizi söyleyin yeter, onlar harikalar yaratır!

Bu güzel atölyenin yarattığı harikaları görmek isteyenler ya da sipariş vermek isteyenler için işte iletişim bilgileri. 

0216 408 10 14
Adres: 1. Orta Sokak, No:10/A Göztepe, İstanbul

Aynı zamanda etkin olarak yaptıkları kurabiye, kek, pasta resimlerini aşağıda gördüğünüz sosyal ağlarda görebilir, takip edebilirsiniz. 


No comments:

Post a Comment