Monday, August 24, 2015

Lago di Como


Herkese Merhaba,
Ne şanslıyım ki bu yaz bir çok yer görme fırsatı elde ettim. Gezdim, gördüm, bazı yerlerin de büyüsüne kapıldım. O yerlerin başında da Como gölü geliyor. Resimlerden belki anlarsınız. Bir masalın içerisindeymişsiniz gibi. Ben bir günlüğüne de olsa o masalı yaşadım. Milano'da kalırken günübirlik Como gölüne gittik. Etrafını arabayla dolaşıp daha sonra feribotla Bellagio'ya geçtik. Küçük sokakları ve dükkanları arasında kaybolduk, renkleriyle büyülendik. Dönüş yolunda da Lecco'da göl kenarındaki bir kafede oturduk ve nutellalı nefis bir kahve keyfi yaptım.

Hi Everyone,
How lucky I am to have a chance to see lots of places in this summer. I traveled, I saw and I fall under the spell of some places. One of the places is Lake Como. Maybe you can tell from the pictures. Like you're inside a fairy tale. I lived that tale for a day. We were staying in Milan and went to Lake Como for a day. We traveled around the lake by car. Then we went to Bellagio with a ferry. We lost in the small streets and shops, charmed with the colors. On the way back, we sat in a cafe near the lake and I enjoyed a delicious coffee with Nutella in Lecco.


Üst - Top: Koton // Kimono: H&M // Kot Şort - Jean Short: Mango // Sandalet - Sandals: Birkenstock // Sırt Çantası - Backpack: Niyo by Niyazi Erdoğan // Gözlük - Sunglasses: Ray-Ban

2 comments: