Saturday, February 22, 2014

Scaly On


Herkese Merhaba,
"Sonunda haftasonu!" diye uyandığım gündeyiz. Geçen hafta okulumuzun düzenlediği TIUF konferansına katıldığımdan dolayı yorucu ama bir o kadar da eğlenceli 4 gün geçirdim. Konferansın bittiği gün bende bitmiştim, uykusuzluğun hat safalarını yaşıyordum; ama keşke bitmeseydi, çok güzel ve özel arkadaşlar edindim (özellikle Hande, Yaren ve Yasemin lafım size), iyi ki onları tanıma şansını elde edebildim. Malum durum bu bende bir süredir yazı yayınlayamadım, hatta fotoğraf çektirmeye fırsatım bile olmadı maalesef :( Ama en kısa zamanda sizinle konferanstaki kombinlerimin fotoğraflarını paylaşacağım. Takipte kalın... 
-----------------------------------------------------
Hi Everyone,
It's the day that I woke up, "Finally the weekend!". Our school participated in the conference organized last week called TIUF I was really tired, but I spent so much fun 4 days. Conference that ends the day I finished too, I was really sleeplessness, but I wish didn't end and I made very nice and special friends (especially Hande, Yaren and Yasemin my words for you), it's good to know them and get the chance. I have known for a while that the situation did not publish any article, even if the chance to take pictures yet, unfortunately :( But soon I'll share with you photos of my clothes in the conference. Stay follow...Geçen sene Zara'dan aldığım bu pullu portföye görünce aşık olmuştum; fakat şimdiye kadar hiç kullanma şansım olmadı, yani ona bir şeyler uyduramadım nedense? Ama kolları pullu bu üstü aldıktan sonra bence tam takım oldular. 
---------------------
I fell in love when I saw the scaly portfolio that I bought from Zara last year, but I hadn't get a chance to use it. But I think, after I got over that scaly arms were full team. 


Gördüğünüz fotoğraflarda sürekli gülmemin nedeni bugünkü post çekimini en yakın arkadaşımın yapmış olması. Nedense sürekli gülesim geldi ona poz verirken ve arada yaptığı esprilerden dolayı yeri geldi kahkahalar bile attım (bknz. alttaki fotolar). Sonuç olarak bu güneşli günde enerji dolu, bol kahkahalı, hoplamalı zıplamalı bir gün geçirdik kendisiyle. Tekrardan bu güzel fotoğraflar ve bana çekim boyunca katlandığın için teşekkür ederim minnoşum!
-------------------------------------
In photos you see why I laugh constantly capture the current post is my best friend did. Somehow came laugh constantly when I was posing to her because of her jokes and laugh together even threw (see the following photo). As a result, we spent this sunny day full of energy, hilarious, hopping bouncer with her. Thank you again for these beautiful pictures and putting up with me for shooting my little!


Sweatshirt: Aeropostale
Jeans: Pull&Bear
Kemer/Belt: Koton
Çanta/Bag: Zara 
Ayakkabı/Sneakers: Nike

2 comments:

  1. Mukemmel bir kombin, mukemmel bir yazı Begum Erenoglundan yine harika bir post. İyiki tanışmışız dünyanın en harika bloggeri...

    ReplyDelete
  2. Sen ne kadar tatlısın öyle ya iyi ki seni tanımışım güzellik çok teşekkür ederim!

    ReplyDelete