Saturday, July 26, 2014

Kinda Festival


Herkese Merhaba,
Bodrum'un ardından tatilimize devam ettiğimiz Amsterdam'dan yeni döndüm. Instagram'dan takip edenler bilir bir sürü fotoğraf paylaştım, devamı da gelecek. Hiç görmediğim yerlere gitmek, oraları keşfetmek, farklı kültürler tanımak ve çeşit çeşit insanlarla karşılaşmak; hepsi insana bir şeyler katıyor. Hani derler ya çok gezen mi bilir çok okuyan mı diye... Bu fotoğraflar Bodrum'dan, tatil devam ediyor, tatil postları da! Takipte kalın :)

Hello Everyone, 
After Bodrum, we continued our holiday in Amsterdam and I just came back. People who follow me on Instagram knows that I shared a lot of pictures and more will come. Go to places I've never been before, there to explore, get to know different cultures and meet different kinds of people; adds something to all people. They say, knows who travel a lot does reading a lot... These photos are from Bodrum, holiday continues, posts too! Stay tuned :)

Elbise - Dress: Mango
Şapka - Hat: Accessorize
Sandaletler - Sandals: Carla Rossi
Yüzük - Ring: Bershka
Çanta - Bag: Mango


4 comments:

  1. Merhaba ;) elbisene ve sandaletlerine bayildim. Hem sık hem sade bir kombin olmus :) takibe aldim bligunu banada beklerim canim www.beauthingsforme.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Elbise ve ayakkabılara bayıldım! Çok şık bir görünüm olmuş:)

    http://bellemelange.net/blog/

    ReplyDelete